Hakkımızda

Hedeflerimiz

Standartlarını sürekli yükselterek dürüst, saygın, dinamik, yenilikçi, ekonomik ürünler sunmak, bu yolla ulusal ve uluslararası alanda başarılı faaliyetlerin altına ŞEN PARKE imzasını atmak ve neticesinde; Müşteri Memnuniyeti ve Sadakati'nin sürekliliğini sağlamak. Önceliği müşteri beklentilerine vermek sureti ile kaynaklarımızı etkin bir şekilde planlayarak, şeffaf ve katılımcı bir yönetim altında bugüne kadar sağladığımız, Hızlı ve Verimli Büyüme”yi sürdürmek. Etkin, Etkili ve Etik değerlere sahip, ekip çalışması ile kendine ve Şen Parke ’nin kurumsal kimliğine katkı sağlayan, yetkilerini aklı ile birleştirebilen ve sorumluluğunun bilincinde olan insan kaynağı ile çalışmak. “Önce İnsan” temel değeri ile mevcut insan kaynağımızın bilgi, bilinç ve becerisini, kendisine olan öz güveni ve saygısını sürekli geliştirmeyi hedefleyerek “Mutlu Personel, Memnun Müşteri”” sloganını ilke edinmek. “Sosyal Sorumluluk İlkesi'ne bağlı olarak çalışmak; paydaş ve toplum haklarını her zaman göz önünde tutmak."

Hukuki, bilimsel ve etik ticari temellere dayanan, tecrübeli personeli ile “Amatör Ruh, Profesyonel Hizmet” ilkesinden taviz vermeden kaliteli ürünleri tüketiciye sunmak; çalışanlarına, paydaşlarına ve topluma katkı sağlamak.

Dünden Bugüne Şen Parke

Firmamız 1986 yılında Hasan Şen tarafından kurulmuştur. Ülkemiz insanına ŞEN FLOOR ürünlerini sunmayı hedeflemiş ve uzun fizibilite çalışması ve Pazar araştırması sonucunda ŞEN FLOOR ürünlerini Türkiye piyasasına sunmuştur.

Vizyonumuz

Parke sektöründe, hizmet kalitesi ve çeşitliliği ile ülkemizde ve bölgemizde akla gelen ilk kuruluş olmak.